Studio EVE

Tetování obrázků

Co je 3 leté tetování?

Tzv. kosmetická tetováž (aplikace) ornamentů a obrázků na tělo, ženám i mužům; formou permanentního make-upu s trvanlivostí aplikace 3 až 5 let. S jistými omezeními lze touto metodou naaplikovat do kůže libovolný ornament či obrázek, který však po 3-5 letech vymizí/závisí na individuálním hojení/.

Tetování se provádí na nejrůznějších částech lidského těla. Rozdíl mezi tetováží klasickou a pigmentací, používanou pro permanentí make-up, spočívá v technice provedení. Povrchová pigmentace (kosmetická tetováž) je prováděna lehkými přírodními barvivy a vzhledem k nim i technice provedení je trvanlivost a plikace 3 až 5 let. Přitom hraje roli typ pokožky. Permanentní make-up patří tedy mezi metody dočasné aplikace.

Samotný výkon se provádí speciálním přístrojem, pomocí jemně vibrující tetovací jehly. Do kůže se tak aplikuje barvivo, jehož intenzitu a tvar si každý zájemce po konzultaci vybere sám. Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově, se šupinkami odumřelé kůže postupně vytratí. Po čase má klient možnost volby – buď celý zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům, nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků. Před pigmentací se uskuteční pohovor se zákazníkem, jehož součástí je seznámení s možným výsledkem, návrh možnosti korektury. Rozhodnutí zákazníka, co si přeje natetovat. Uzavření smlouvy. Konzultace ke konkrétnímu úkonu. Provedení samotné pigmentace jednorázovou sterilní jehlou při zachování všech hygienických předpisů.

V našem katalogu předloh si můžete vybrat z nepřeberného množství obrázků a ornamentů. Můžete si však také donést svou vlastní předlohu.