Studio EVE

Ošetření bioaktivním colagenem

TVÁŘ

Dokonalá tvář

Úkon umožňuje bleskově dosáhnout optimálních výsledků: vyhladit, vyživit a osvěžit pokožku. Při zákroku používané a- a ß- hydroxykyseliny nezpůsobují loupání svrchní pokožky, ale rozpouštějí ji, čímž aktivním substancím nacházejícím se v přípravcích umožňují proniknout hlouběji. Pokožka nasycená kyselinou mléčnou je zářivější a způsobuje okamžité zlepšení barvy. Úkon způsobí, že se tvář vyjasní a prostě zkrásní. Tento zákrok nelze provést pouze při hnisavých stavech nebo větších nervově cévních potížích.

Aktivní substance:

Polypeptidy – aminokyseliny, výtažek z měsíčku, kyselina mléčná, alfa- a beta-hydroxykyseliny.

Doporučení:

Zákrok je určen pro všechny druhy pletí. Dokonale se osvědčuje u suché, dehydratované, unavené, ochablé pokožky, s nerovnoměrným zbarvením a se zřetelně viditelnými projevy stárnutí.

PŘÍPRAVKY NA ZÁKROK:

Collagen Beauty a and b

- přípravek nejnovější generace s a- a ß-hydroxykyselinami, posilující účinnost hydratačních a regeneračních kosmetických přípravků. Usnadňuje pronikání aktivních substancí hluboko do pokožky, odstraňuje probarvení, odlupuje zrohovatělou vrstvu pokožky, čímž se pokožka stane měkčí a jemnější.

Collagen Beauty Exclusive

- kolagenový gel vytvářející průzračný film posilující ochrannou hydrolipidní bariéru, vyhlazující pokožku, zlepšující její hydrataci, napnutí a pružnost. Přípravek vyhlazuje vrásky a předchází vzniku nových.

Collagen Beauty Gel Mask

- kolagenová maska se silnými hydratačními vlastnostmi, zabraňuje přirozenému vypařovaní vody z pokožky. Po naložení masky na pokožku se vytváří průzračný film zajišťující pokožce vlhkost na úrovni mezibuněčného prostoru.

Collagen Beauty Light Cream

- výživný krém na bázi kolagenu a aktivních transdermálních složek. Díky speciálně zvoleným složkám krém rychle regeneruje, hydratuje a vyhlazuje dokonce i velmi poškozenou pokožku. Zpožďuje proces stárnutí pokožky a zplošťuje vrásky, zlepšuje vláčnost pokožky a působí proti jejímu ochabování.

Collagen Beauty Marigold Cream

- krém na bázi kolagenu a aktivních transdermálních složek s výtažkem měsíčku. Hluboce hydratuje pokožku a chrání ji před vysušením. Přirozeně mírní podráždění pokožky, odstraňuje zčervenání, vyhlazuje ji a regeneruje. Krém posiluje pružnost pokožky, zlepšuje její vláčnost a vyrovnává její zbarvení. Má též uklidňující a protizánětlivé účinky.

ochrannou

hydrolipidní bariéru, vyhlazující pokožku, zlepšující její hydrataci, napnutí a pružnost. Přípravek vyhlazuje vrásky a předchází vzniku nových.

Collagen Beauty Gel Mask

- kolagenová maska se silnými hydratačními vlastnostmi, zabraňuje přirozenému vypařovaní vody z pokožky. Po naložení masky na pokožku se vytváří průzračný film zajišťující pokožce vlhkost na ú Collagen Beauty Light Cream - výživný krém na bázi kolagenu a aktivních transdermálních složek. Díky speciálně zvoleným složkám krém rychle regeneruje,
hydratuje a vyhlazuje dokonce i velmi poškozenou pokožku. Zpožďuje proces stárnutí pokožky a zplošťuje vrásky, zlepšuje vláčnost pokožky a působí proti jejímu ochabování.

Collagen Beauty Marigold Cream

- krém na bázi kolagenu a aktivních transdermálních složek s výtažkem měsíčku. Hluboce hydratuje pokožku a chrání ji před vysušením. Přirozeně mírní podráždění pokožky, odstraňuje zčervenání, vyhlazuje ji a regeneruje. Krém posiluje pružnost pokožky, zlepšuje její vláčnost a vyrovnává její zbarvení. Má též uklidňující a protizánětlivé účinky.DOPORUČENÁ KÚRA:

5 zákroků obden

RUCE

Dokonalé ruce

Profesionální zákrok na dlaně, který hydratuje do hloubky a regeneruje vysušenou pokožku a vrací jí přirozenou barvu, hladkost, pružnost a hebkost.

TĚLO

Dokonalé tělo

Moderní úkon, který zlepšuje hustotu pokožky, intenzivně hydratuje, chrání, stimuluje obnovu přírodního kolagenu a zajišťuje okamžitý efekt vyhlazení.

DOPORUČENÍ:

Pro pokožku, která vyžaduje regeneraci a hlubokou hydrataci, po opalování, po prudkém zhubnutí nebo přírůstku na váze nebo těhotenství, během hubnutí. Zákrok také předchází vzniku strií (pajizévek).

DOPORUČENÁ KÚRA:

5 zákroků obden

POPRSÍ

Dokonalé poprsí

Komplexní zákrok na poprsí, dekolt a krk, který přináší okamžité výsledky. Zákrok účinně předchází vzniku strií (pajizévek). Má liftingující účinky, zaručuje příslušné napnutí, zvláčňuje, regeneruje, zlepšuje hustotu, pružnost a svěžest pokožky, vyhlazuje, dokonale hydratuje, navrací pokožce správnou homeostázi, doplňuje chybějící kolagen a stimuluje ho k biosyntéze, navrací svěžest, rozjasňuje pokožku poprsí i dekoltu.

DOPORUČENÍ:

Pro pokožku, která vyžaduje regeneraci a hlubokou hydrataci, po opalování, po prudkém zhubnutí nebo přírůstku na váze nebo těhotenství, po období kojení, během hubnutí. Také jako prevence před striemi (pajizévkami). Zákrok se doporučuje ženám, které touží předejít ochabování prsů nebo chtějí opět získat jejich pevnost a správný tvar.

VÝSLEDKY ZÁKROKU:

Tento zákrok má za účel dodat pokožce aktivní substance, které doplňují nedostatek kolagenu a výživných látek a které aktivizují pokožku k vlastní produkci kolagenu. Zákrok má zpevňující a regenerační účinky, dává jemný efekt napnutí a zesvětlení pokožky dekoltu a krku. Vyvažuje úroveň hydratace pokožky, vytváří ochrannou vrstvu a stimuluje obnovu kolagenu v pokožce.

DOPORUČENÁ KÚRA:

6 zákroků (1× – 2× týdně)

NOHY

Dokonalé nohy

Profesionální úkon na nohy, který intenzivně hydratuje a regeneruje vysušenou pokožku lýtek i chodidel, mírní potíže unavených nohou a odstraňuje pocit jejich namožení.

VÝSLEDKY ZÁKROKU:

Masáž s použitím kosmetiky Collagen Beauty má velký preventivně léčebný význam a má příznivý vliv na regenerační procesy a procesy biologické obnovy. Úkon intenzivně ošetřuje pokožku chodidel, nártů a holení. Uvolňuje, dává pocit lehkosti a svěžesti. Hydratuje a obnovuje pokožku, má zpevňující účinky. Povzbuzuje receptory na nohách. Po úkonu je pokožka měkká a jemná. Zákrok přináší okamžitou úlevu unaveným nohám, omezuje zduření, podporuje správný oběh krve, stimuluje nitrobuněčnou mikrocirkulaci.

DOPORUČENÁ KÚRA:

6 zákroků (1× – 2× týdně)