Studio EVE

Modeláž nehtů

Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete mít z nich radost,kterou uvidí i Vaše okolí. I když máte nehty zdeformované (nemocí, úrazem) anebo okousané, určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů,ať gelovou modeláž bez tipů anebo gelovou modeláž s tipy. Po úpravě nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar nehtu, styl úpravy a samozřejmě barvu finálního nalakování a doplnění ozdobami).


Proč volit modeláž nehtů?

Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte modeláž nehtů. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.

Druhy modeláže nehtů:

Nejznámější a nejpoužívanější je akrylová a gelová technologie prodlužování nehtů. Výsledkem jsou pevné a přirozeně vypadající nehty.

Akrylové nehty

Výhodou akrylových nehtů je, že rychle tvrzené nehty jsou pevnější. Nevýhou je, že během práce budete cítit nepříjemný silný zápach a jsou možné i alergické reakce. V dnešní době jsou ale materiály čím dál šetrnější k našemu zdraví a již existují i akryly bez zápachu a bezprašnou technologií. Akryl se nehodí pro slabé a měkké nehty.

Gelové nehty

Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy na modelování nehtů jsou vyrobené bez kyselinovýchmateriálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

*Modelace nehtů UV gelem*

Technika pomocí UV gelu je vzhledově dokonalá, nehty mají částečnou schopnost pružnosti. Tato metoda je vhodná pro astmatiky a alergiky.

Na nehty se nanáší v jedné nebo více vrstvách hmota – gel, který tvrdne působením světla ve speciální UV lampě. Po vytvrdnutí v UV lampě se nehet tvaruje do požadovaného tvaru a vzhledu. Modeláž je zakončena nanesením konečného vysoce lesklého gelu. Následné doplnění je vhodné po 2-3–4 týdnech podle individuálního růstu nehtů.

*Permanentní gelová francie a zdobení*

Permanentní francie je zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo libovolnou barvou gelu či laku. Permanentní je proto, že se neoloupe ani nepoškodí. Nanáší se nejlépe pod gel, kde je také nejefektivnější. Klientky si rády nehty zdobí bez ohledu na věk. Největší zájem je o květinové vzory. Mohou se zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) a zajímavým efektem je tzv. 3D efekt, kdy např. kytičky v naneseném gelu jakoby „plují“. I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti.

Parafinové zábaly

Parafin je výborný pro suché, popraskané a namáhané ruce, na prohřátí malých kloubů, prokrvuje a vyživuje nehty. Parafin je vhodný na ruce s umělými nehty. Po aplikaci parafinu je pokožka rukou jemná, hladká a vyživená!