Studio EVE

Manikúra

Úprava nehtů, ošetření kůžiček mokrou cestou. Není žádným tajemstvím, že ruce jsou velmi důležitou součástí image. Ne každý přesně ví, jak správně o ruce pečovat. Proto raději svěřte tuto péči profesionálům. V našem salonu nabízíme ženám i mužům klasickou mokrou manikúru.

Jen málokdo si uvědomuje, že pokožka rukou je jednou z nejnamáhavějších částí těla a proto je důležité o ni pečovat. V současné době se klade velký důraz na regeneraci pleti, ale již méně se zaměřujeme na regeneraci rukou, které jsou vystaveny negativním vlivům nejvíce. Především v době letních měsíců, kdy je náš organismus vystaven působením vnějších vlivů v souvislosti s teplým počasím, během kterého sportujeme, pracujeme na zahrádce, více se sluníme a koupeme.

Při těchto činnostech jsme více vystaveni slunečnímu záření, naše pokožka se opaluje a zároveň dochází k jejímu vysušování. V zimním období pokožce neprospívají teplotní výkyvy, teplo / mráz. Dochází k zarudnutí a vysušení pokožky. Sluneční záření také působí na kolagen v hlubších vrstvách, který se tímto ničí a dochází ke zvýšené tvorbě vrásek a předčasnému stárnutí kůže.

Dalšími negativními faktory jsou samozřejmě i chemické látky v různých přípravcích a v neposlední řadě i mýdlo.

*Manikúra - desatero*